Reklama

Designed by:

WALENTYNKI - SERDUSZKO FRYWOLITKOWE

Jeśli należysz do miłośników koronki frywolitkowej na pewno znajdziesz zastosowanie dla tego serduszka. Możesz użyć go do zrobienia walentynki dla lubego, umieścić w ramce jako obrazek, na serwetce jako element dekoracyjny albo jeszcze inaczej.


wzór na walentynkowe serduszko
.

Serduszko robimy pracując z jednym czółenkiem i kłębkiem kordonka. Nawiń na czółenko kordonek tak, by nić nie wystawała poza jego brzegi. Nie odcinaj nici od kłębka.

Przerabiamy według schematu środkowy pięciolistek. Obracamy robótkę, przerabiamy łuczek nad pierwszą łezką z pięciolistka. Dalej przerabiamy zewnętrzne okrążenie z łezek i łuczków. Robimy kolejno łezkę i łuczek ponad nią i dalej kolejną jak na schemacie. W zaznaczonych miejscach trwale łączymy zewnętrzne łezki z środkowym pięciolistkiem. Po przerobieniu całego wzoru zakańczamy robótkę, ucinamy kordonek i chowamy końce.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/walentynki_frywolitki_wzor_na_serduszko.shtml">WALENTYNKI - SERDUSZKO FRYWOLITKOWE</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/walentynki_frywolitki_wzor_na_serduszko.shtml]WALENTYNKI - SERDUSZKO FRYWOLITKOWE[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców