Reklama

Designed by:

SZOPKA Z MAKARONU - NAGRODZONA W KONKURSIE NA MAKARONOWE OZDOBY I DEKORACJE

Szopka Małgorzaty Goławskiej to jedna z trzech prac nagrodzonych w konkursie Kury Domowej na makaronowe ozdoby i dekoracje.

"Makaronowa szopka składa się z: szopki, Maryi, Józefa, Jezuska i baranka. Odpowiednie kształty makaronu posklejałam za pomocą kleju silikonowego na gorąco.

Szopka wykonana jest z rurek i rurek półokrągłych z falbanką. Półkolanka łączyłam w niektórych miejscach nitkami makaronowymi do spaghetti. W rogu przykleiłam gwiazdę z rurek i nitek oraz malej muszelki.

Maryja wykonana jest z 9 rurek (podstawa), ręce doklejone po bokach z półkolanek z falbanką. Na głowę zużyłam dwie sklejone ze sobą duże muszelki. Na aureolkę użyłam także półkolanek z falbanką, a włosy są z nitek makaronu domowego.

Jezusek wykonany z jednej rurki do której dokleiłam po bokach 4 półkolanka jako rączki i nóżki. Głowa z dwóch muszelek, aureolka z dwóch półkolanek.

Kołyska zrobiona jest z 6 rurek. Pod spodem dwie muszelki i makaronowe nitki.

Józef składa się z 6 rurek, po bokach doklejone stopy z muszelek. Półkolanka jako ręce, głowa z dwóch muszelek włosy z nitek, aureolka z półkolanek a laska z nitek.

Baranek wykonany z 6 rurek i podoklejanych wedle uznania malutkich muszelek. Głowa z dużej muszli, nos z małej muszelki, rogi z półkolanek."

Zobacz wszystkie nagrodzone i wyróżnione w konkursie makaronowe ozdoby i dekoracje.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/szopka_z_makaronu.shtml">SZOPKA Z MAKARONU - NAGRODZONA W KONKURSIE NA MAKARONOWE OZDOBY I DEKORACJE</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/szopka_z_makaronu.shtml]SZOPKA Z MAKARONU - NAGRODZONA W KONKURSIE NA MAKARONOWE OZDOBY I DEKORACJE[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców