Reklama

Designed by:

PROSTE LAMPIONY - JAK ZROBIĆ

Żeby ozdobić stół ładnym lampionem wystarczy czasem bardzo niewiele. Zobacz jak w prosty sposób wykonać lampiony z owoców, papieru i słoiczka.

[Rozmiar: 45048 bajtów]

Te lampiony zrobione są z pomarańczy i grapefruita. Jak je zrobić? To proste - odcinamy wierzch owoca, a soczysty miąsz usuwamy. Na początek najlepiej jest użyć do tego noża, potem, pomocna jest łyżka, a zupełne resztki oddzielamy od skórki palcami. W wydrążonym owocu ostrym nożem wycinamy ozdobne wzorki, wkładamy do środka świeczkę, zapalamy i gotowe.

[Rozmiar: 42309 bajtów]

Ten lampion powstał po owinięciu niewielkiego słoiczka kolorowym kawałkiem bibuły i obwiązaniu jej kawałkiem rafii.

[Rozmiar: 52090 bajtów]

Kolejna propozycja to lampion z pudełeczka po serku topionym (takiego okrągłego pudełka po serkach - trójkącikach), półprzezroczystego papieru i paska karbowanej tektury.

[Rozmiar: 49395 bajtów]

Pasek karbowanej tektury (lub innego dekoracyjnego papieru, byle mocnego) obklejamy wokół spodniej części pudełka po serkach. W ten sposób powstanie niewielki rowek w który wsuniemy półprzezroczysty papier sklejony w rulon (pasek oczywiście musi mieć długość równą obwodowi pudełka).

[Rozmiar: 47729 bajtów]

Ciekawym lampionem może być też słoiczek w szydełkowym "ubranku".

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/proste_lampiony_jak_zrobic.shtml">PROSTE LAMPIONY - JAK ZROBIĆ</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/proste_lampiony_jak_zrobic.shtml]PROSTE LAMPIONY - JAK ZROBIĆ[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców