Reklama

Designed by:

OZDOBY CHOINKOWE - ŁAŃCUCH Z PAPIERKÓW

Aby zrobić ten śliczny, kolorowy łańcuch, wykorzystaj puste foliowe woreczki po makaronach, płatkach śniadaniowych, bakaliach czy słodyczach oraz patyczki kosmetyczne do czyszczenia uszu. Niewiarygodne, że z tak prostych materiałów możesz wykonać coś tak pięknego.

[Rozmiar: 51159 bajtów]

Projekt i wykonanie łańcucha - pani Stefania Sawa z Dobryniowa, urodzona w 1917 roku.


[Rozmiar: 52452 bajtów]

Kolorowe woreczki tniemy na kwadraty o wymiarach 5 x 5cm i składamy w "harmonijkę". Patyczki kosmetyczne pozbawiamy waty i tniemy na 3 równe części. Szykujemy igłę i nawlekamy na nią długi kawałek nitki. Na końcu robimy spory supełek. Teraz nawlekamy kolejno na długą nitkę 3 "harmonijki" i 1 część patyczka. Gdy nitka się kończy, dowiązujemy nową, aż do uzyskania łańcucha pożądanej długości.

[Rozmiar: 49015 bajtów]

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_choinkowe_lancuch_z_papieru.shtml">OZDOBY CHOINKOWE - ŁAŃCUCH Z PAPIERKÓW</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_choinkowe_lancuch_z_papieru.shtml]OZDOBY CHOINKOWE - ŁAŃCUCH Z PAPIERKÓW[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców