Reklama

Designed by:

JAK ZROBIĆ SZNURKOWY SZAL BAWEŁNIANY

Warto raz na jakiś czas robić w szafie przegląd ubrań, by odłożyć te nienoszone od dawna i jednocześnie zrobić miejsce na nowe ciuchy. Nie wszystkich rzeczy musicie się od razu pozbywać, możecie je przerobić. Na przykład niepotrzebny bawełniany t-shirt możecie wykorzystać do zrobienia sznurkowego szala.

Na szal potrzebny jest nam prostokątny kawałek materiału zawarty pomiędzy dekoltem z dołem trykotu. Nie rozcinając go po bokach (!) tniemy trykot na 1,5 - 2 centymetrowe paski. Te paski to właściwie owale, które rozciągamy, by uzyskać wrażenie sznurka.

Bawełniane sznureczki powstałe z rozciągniętych pasków układamy jeden na drugim, tak by coś co było wcześniej bocznymi szwami naszej koszulki znajdowało się w tym samym miejscu. Teraz składamy wszystko na pół w ten sposób, by wszystkie szwy znajdowały się koło siebie i zszywamy je razem. Z kawałka materiału wyciętego np z rękawa szykujemy pasek materiału, którym zamaskujemy szwy. Żeby maskowanie nie przesuwało się, trzeba je przyszyć do sznureczków. Sznurkowy szal bawełniany z t-shirtu gotowy :-)

Możesz dowolnie modyfikować ten projekt. Możesz zrobić jednobarwny szal, lub użyć dwóch różnobarwnych koszulek i uszyć szal dwukolorowy. Możesz też użyć wzorzystych koszulek - efekt za każdym razem będzie nieco inny. Jeśli zaś użyjesz małych koszulek dziecięcych nie będzie potrzeby składania pasków na pół.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_sznurkowy_szal_bawelniany.shtml">JAK ZROBIĆ SZNURKOWY SZAL BAWEŁNIANY</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_sznurkowy_szal_bawelniany.shtml]JAK ZROBIĆ SZNURKOWY SZAL BAWEŁNIANY[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców