Reklama

Designed by:

JAK ZROBIĆ ŚNIEŻNĄ KULĘ ZE SŁOIKA

Śnieżna kula to klasyczna zimowa ozdoba. Jak się okazuje nie tak trudna do samodzielnego zrobienia. Przedstawiam Wam kulę (a właściwie słoik) w świątecznej odsłonie z aniołkiem w środku, ale można tam umieścić jakąkolwiek figurkę.By zrobić śnieżną kulę ze słoika będziesz potrzebować:
 • nieduży słoik,
 • figurkę do wklejenia na zakrętce,
 • wodę destylowaną,
 • brokat,
 • glicerynę,
 • klej epoksydowy,
 • klej na gorąco lub bezbarwny silikon do uszczelnienia słoiczka.
 • Słoik który chcemy użyć musi być czyściusieńki. Poza śniegiem z brokatu nie chcemy tam innych niespodzianek. Po wewnętrznej stronie przykrywki przyklejamy klejem epoksydowym figurkę (nie metalową, bo zardzewieje) i odstawiamy by wyschło.

  Słoik napełniamy wodą destylowaną. Dodajemy szczyptę brokatu i nieco gliceryny. Zakręcamy słoik pokrywką z doklejoną figurką i uszczelniamy klejem na gorąco.

  Zamiast gotowej figurki możecie użyć elementów wykonanych własnoręcznie z modeliny lub zalaminowanego zdjęcia.

  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_sniezna_kula_ze_sloika.shtml">JAK ZROBIĆ ŚNIEŻNĄ KULĘ ZE SŁOIKA</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_sniezna_kula_ze_sloika.shtml]JAK ZROBIĆ ŚNIEŻNĄ KULĘ ZE SŁOIKA[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców