Reklama

Designed by:

ZDJĘCIA W PRZESTRZENNYCH RAMKACH

Zdjęcia w ramkach, praca Joanny nagrodzona w konkursie ocalić od zapomnienia.Przesyłam zdjęcia ramek, które wykonałam by upamiętnić przełomowe chwile z życia moich dzieci: Alicji - pierwsze dni w przedszkolu, Antka - ukończony pierwszy rok życia. Na zdjęciach Ala w przedszkolnym mundurku oraz Antoś ujeżdżający urodzinową zebrę :)

Wykorzystałam: arkusz czerwonego filcu, z którego wycięłam literki, guziki - serduszka, drucik i drewniane klamerki oraz gotowe ramki zakupione w pewnym markecie meblowym, z kilku zdjęć wycięłam sylwetki dzieci i przyczepiłam tak, by trochę odstawały od tła tworząc złudzenie przestrzenności.

Zobacz wszystkie nagrodzone i wyróżnione w konkursie ocalić od zapomnienia.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/zdjecia_w_przestrzennych_ramkach.shtml">ZDJĘCIA W PRZESTRZENNYCH RAMKACH</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/zdjecia_w_przestrzennych_ramkach.shtml]ZDJĘCIA W PRZESTRZENNYCH RAMKACH[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców