Reklama

 

 

Designed by:


WIELKANOCNE PISANKI WYKONANE TECHNIKĄ QUILLINGU

Prace Zapatrzonej2 nagrodzona w konkursie na najpiękniejszą wielkanocną pisankę.


Przedstawiam moje pisanki wykonane techniką quillingu. Pasjonuje mnie ta technika i tworzenie sprawia mi wiele radości. Prace wykonane są z kolorowych zwitków papierowych.

Opracowała Ola

Kura Domowa poleca biżuterię z żywicy jubilerskiej i srebra

 

comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/wielkanocne_pisanki_wykonane_technika_quillingu.shtml">WIELKANOCNE PISANKI WYKONANE TECHNIKĄ QUILLINGU</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/wielkanocne_pisanki_wykonane_technika_quillingu.shtml]WIELKANOCNE PISANKI WYKONANE TECHNIKĄ QUILLINGU[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

 

Uwagi

(C) 2005-2015 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców