Reklama

Designed by:

RENOWACJA MEBLI I STARYCH PRZEDMIOTÓW

[Rozmiar: 32065 bajtów]

Któż nie lubi ładnych, nowych rzeczy ;-) Przyjemnie jest wymienić stare rozklekotane krzesło na nowe, bo nie dość, że się nie kiwa, to nie jest odrapane. Co prawda stare krzesło miało w sobie to coś, było inne niż wszystkie krzesła, ale jednak często wygoda bierze górę nad wyglądem.

Wyobraź sobie jednak, że możesz nadal cieszyć oczy wyjątkowym wyglądem mebla, a jednocześnie siedzieć wygonie, na czymś, co nie ma żadnych zadrapań i rys. Jeśli chcesz to przeprowadź renowację krzesła. Nie wiesz jak, zajrzyj do książki Pilar Diaz "Renowacja mebli i starych przedmiotów".

[Rozmiar: 26139 bajtów]

Odnawiając meble możesz napotkać sporo problemów do rozwiązania. Autorka bardzo dokładnie wyjaśnia jak radzić sobie przy uszkodzeniach spowodowanych przez próchnicę, kroniki, grzyby, rdzę itd. Radzi jak zabrać się za wymianę okleiny na stole, czy polerowanie metalowych przedmiotów. Znajdziesz tu też informacje dotyczące narzędzi, klejów, farb i rozpuszczalników, których powinno się używać przy odnawianiu mebli.

Lwią jednak część zajmują opisy konkretnych renowacji - 15 projektów ze zdjęciami, które krok po kroku pokazują kolejne etapy odnawiania biurka, wagi, skrzyni, krzesła, ozdobnej ramy czy żyrandola.

    Zobacz też dwa gotowe projekty:
  • jak przeprowadzić renowację starego biurka,
  • oraz jak odnowić miedzianą misę.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/renowacja_mebli_starych_przedmiotow.shtml">RENOWACJA MEBLI I STARYCH PRZEDMIOTÓW</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/renowacja_mebli_starych_przedmiotow.shtml]RENOWACJA MEBLI I STARYCH PRZEDMIOTÓW[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców