Reklama

Designed by:

PUDEŁKO Z PAMIĄTKAMI I PAMIĘTNIK CÓRKI

Pudełko z pamiątkami i pamiętnik córki, prace Ani1980 nagrodzone w konkursie ocalić od zapomnienia.Witam mam przyjemność,przesłać pracę która sprawiła mi radość. Jest to pamiętnik mojej najmłodszej córeczki Agatki. Zapisane są w nim różne zdarzenia, które umykają z biegiem lat - tu są zapisane i sfotografowane :)

Drugie zdjęcie to pudełko z pamiątkami starszej córeczki. Są tam pamiątki od chwili narodzin, jak na razie do 3 urodzinek.

Zobacz wszystkie nagrodzone i wyróżnione w konkursie ocalić od zapomnienia.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/pudelko_pamiatek_pamietnik.shtml">PUDEŁKO Z PAMIĄTKAMI I PAMIĘTNIK CÓRKI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/pudelko_pamiatek_pamietnik.shtml]PUDEŁKO Z PAMIĄTKAMI I PAMIĘTNIK CÓRKI[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców