Reklama

Designed by:

MAKARONOWE OZDOBY I DEKORACJE POD PATRONATEM KURY DOMOWEJ

Miło nam poinformować, że Kura Domowa jest patronem medialnym książki "Makaronowe ozdoby i dekoracje" Agnieszki Bojrakowskiej-Przeniosło z Wydawnictwa RM, która właśnie pojawiła się w księgarniach.

Makaronowe ozdoby i dekoracje

Gwiazdka ze spaghetti, choinka z muszelek, motylek z cavatelli... zdziwisz się, jak wiele niezwykłych ozdób można zrobić z makaronu. Dzieci będą zachwycone, biorąc udział w tworzeniu ludzików, zwierzątek czy pojazdów i wymyślając własne projekty. Makaronowe gwiazdki w kształcie płatków śniegu oraz łańcuchy ze spiralek i kokardek będą wspaniałą ozdobą choinkową. A samodzielnie zrobiony prezent w postaci bogato wysadzanej muszelkami szkatułki, stylowego świecznika czy pozłacanych kwiatów z rurek z pewnością mile zaskoczy każdego.

---

Agnieszka Bojrakowska-Przeniosło
"Makaronowe ozdoby i dekoracje"
Wydawnictwo RM 2009
Stron 72
Format 204x260 mm
Oprawa broszurowa


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/pod_patronatem_kury_domowej_makaronowe_ozdoby.shtml">MAKARONOWE OZDOBY I DEKORACJE POD PATRONATEM KURY DOMOWEJ</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/pod_patronatem_kury_domowej_makaronowe_ozdoby.shtml]MAKARONOWE OZDOBY I DEKORACJE POD PATRONATEM KURY DOMOWEJ[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców