Reklama

Designed by:

PIĘKNE PAZNOKCIE - PIELĘGNACJA I ZDOBIENIE

Piękne paznokcie - ZOBACZ darmowy fragment książki

Witasz się z przyjaciółką, płacisz w warzywniaku za pomarańcze, piszesz email na komputerze, pokazujesz dziecku obrazki w książeczce... Zawsze wykonując te i podobne czynności prezentujesz swoje ręce. Fajnie gdy przy okazji możesz pochwalić się ładnymi zadbanymi dłońmi i paznokciami.

Nasze dłonie muszą nieraz dużo wytrzymać - mróz, wiatr, ostre słońce lub działanie detergentów. Często całkiem niewiele trzeba, by utrzymać je mimo wszystko w dobrej kondycji. Dobrze zbilansowana dieta też wpływa korzystnie na wygląd naszych paznokci, co w połączeniu z drobnymi zabiegami pielęgnacyjnymi samo w sobie daje dobre efekty.

  Warto też postarać się o:
 • odpowiednie nawilżenie skóry (odpowiedni krem do rąk),
 • pilniki do paznokci zamiast nożyczek lub cążek (nie uszkadzają paznokci),
 • gdy masz czas odżywka do paznokci,
[Rozmiar: 34772 bajtów]

Jeśli zechcesz, możesz zakończyć zabiegi pielęgnacyjne estetycznym manicurem. Zajrzyj do książki Aleksandry Sójki "Piękne paznokcie - pielęgnacja i zdobienie". Dowiesz się z niej jak najlepiej zadbać o swoje dłonie i paznokcie w domu i w salonie kosmetycznym, jak przedłużać paznokcie, oraz jak wykonać modny i nowoczesny manicure - w książce aż 18 projektów odpowiednich na ślub, przyjęcie, spotkanie przyjaciółek i wiele innych.


  Zobacz darmowy fragment książki, który udostępniamy dzięki uprzejmości Wydawnictwa RM. Przeczytasz w nim:
 • o manicure w salonie kosmetycznym,
 • o przedłużaniu paznokci przy pomocy żelu i akrylu oraz o wzmacnianiu paznokci,
Obejrzyj też kilka opisanych krok po kroku projektów stylizacji paznokci:
 • zebra,
 • uśmiech lata,
 • koronkowa sztuka,
 • gitarowy blue(s),
 • drapieżna.

 • comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/piekne_paznokcie_pielegnacja_zdobienie.shtml">PIĘKNE PAZNOKCIE - PIELĘGNACJA I ZDOBIENIE</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/piekne_paznokcie_pielegnacja_zdobienie.shtml]PIĘKNE PAZNOKCIE - PIELĘGNACJA I ZDOBIENIE[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców