Reklama

Designed by:

PAPIEROWE STOKROTKI PREZENT NA DZIEŃ MATKI

Kula papierowych stokrotek - prezent na Dzień Matki - prace Agnieszkalider nagrodzona w Konkursie na Dzień Matki.Od dawna moją pasją jest tworzenie rękodzieła, tym razem zrobiłam z okazji Dnia Matki kompozycję z własnoręcznie wykonanych stokrotek. Praca jest pracochłonna, jednak efekt zadowalający.

Sposób wykonania:
Należy przygotować kulę ze styropianu dowolnej wielkości, klej na gorąco z pistoletem, kolorowy papier, nożyczki, małą plastikową doniczkę, kokardkę.

W pierwszej kolejności należy wykonać papierowe stokrotki - tniemy paseczek o szerokości od 1 do 1,5 cm. Można i do 5 cm. To zależy jaki duży chcemy kwiatek.

Przypinamy do paseczka klamerkę i obcinamy na około 1 cm paseczki drobniutko. Doklejamy drugi paseczek i szerokości 4 mm. Skręcamy różowy paseczek i następnie pocięte płatki. Sklejamy końcówkę. I mamy gotowy kwiatek.

W dalszej kolejności gotowe kwiatki przyklejamy klejem na gorąco i kula kwiatowa jest już gotowa. Przyklejamy ją do plaskitowej doniczki, do dekoracji małą kokardkę i mamy piękny pomysł na prezent dla mamy. Kula wygląda jak z prawdziwych stokrotek. Gorąco polecam jej wykonanie, ponieważ stanowi piękną dekorację mieszkania.

Zobacz wszystkie nagrodzone i wyróżnione w Konkursie na Dzień Matki.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/papierowe_stokrotki_na_dzien_matki.shtml">PAPIEROWE STOKROTKI PREZENT NA DZIEŃ MATKI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/papierowe_stokrotki_na_dzien_matki.shtml]PAPIEROWE STOKROTKI PREZENT NA DZIEŃ MATKI[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców