Reklama

Designed by:

PAPIEROWE KARTKI I WYCINANKI POP-UP

Kartki i wycinanki z papieru - darmowy fragment

Przestrzenne kwiaty, trójwymiarowe budowle wyrastające z kartki z życzeniami lub scenki 3D do ustawienia na półce - teraz to wszystko leży na wyciągnięcie ręki - Ty też możesz się tego nauczyć i zadziwić znajomych :-)

Do wykonania przestrzennej kartki potrzebujesz tylko papier, ostry nożyk, podkładkę do cięcia, nieco cierpliwości, staranności i wyobraźni. Sekret wyskakujących z kartek i laurek postaci, budynków czy kwiatów tkwi i nadcinaniu i odpowiednim zaginaniu papieru. Po pierwsze dobry projekt, po drugie staranne nacięcie papieru, po trzecie zaznaczenie linii do zagięcia aż w końcu ostateczne złożenie 3D postaci.

By łatwo i wygodnie zgłębić ten temat, przyda się również książka Maurice Mathon "Kartki i wycinanki z papieru", wydana przez Wydawnictwo RM pod patronatem medialnym Kury Domowej. To świetny przewodnik po trójwymiarowym, papierowym świecie.

Kartki i wycinanki z papieru
Chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz darmowy fragment książki do obejrzenia tutaj.
 • Przeczytaj kilka słów wprowadzenia w technikę.
 • Zobacz jak wykonać bożonarodzeniową kartkę z choinką.
 • Zobacz jak wykonać motylka cytrynka na kwiatku.
 • Zobacz też uroczą kartkę z dziecięcym wózeczkiem.
 • Wszystkie projekty zawierają szablony ułatwiające samodzielne wykonanie kartki i przejrzyście napisaną instrukcję. Książka zawiera 20 wspaniałych projektów i jeszcze dodatkowo wiele ciekawych szablonów w tym na prześliczną szopkę betlejemską.


  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/papierowe_kartki_wycinanki_pop_up.shtml">PAPIEROWE KARTKI I WYCINANKI POP-UP</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/papierowe_kartki_wycinanki_pop_up.shtml]PAPIEROWE KARTKI I WYCINANKI POP-UP[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców