Reklama

Designed by:

PAPIEROWA SZOPKA NA BOŻE NARODZENIE

Boże Narodzenie nie może obejść się bez szopki. Wesołe aniołki, zabawne Mikołajki i bałwanki jak piłeczki są ładne, i świetnie nadają się na ozdoby bożonarodzeniowe, ale to właśnie szopka betlejemska z małym Panem Jezusem powinna być centralną dekoracją w naszym domu.

Papierowa szopka na Boże NarodzenieWyczaruj z papieru śliczną papierową szopkę. Te figurki są bardzo proste w wykonaniu i z niewielką pomocą rodziców lub dziadków może je wykonać także dziecko.

szopka z papieru - święta rodzina z aniołem szopka betlejemska szopka z papieru - pasterze szopka z papieru - drzewo szopka z papieru - zwierzęta

Święta rodzina z aniołem

Szopka betlejemska

Pasterze

Drzewo

Zwierzęta


Copyright © 2010 by Didier Martin

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/papierowa_szopka_na_boze_narodzenie.shtml">PAPIEROWA SZOPKA NA BOŻE NARODZENIE</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/papierowa_szopka_na_boze_narodzenie.shtml]PAPIEROWA SZOPKA NA BOŻE NARODZENIE[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców