Reklama

Designed by:

OZDOBY Z MAKARONU - ROZWIĄZANIE KONKURSU KURY DOMOWEJ

Miło nam poinformować, że konkurs na makaronowe ozdoby i dekoracje został rozstrzygnięty. Jury przyznało 3 nagrody i aż 4 wyróżnienia.

SERDECZNIE GRATULUJEMY :-)))


NADRODY GŁÓWNE
w postaci trzech książek "Makaronowe ozdoby i dekoracje" Agnieszki Bojrakowskiej - Przenisło ufundowane przez Wydawnictwo RM otrzymują:

Małgorzata Goławska "Szopka" - praca nagrodzona w konkursie na makaronowe ozdoby i dekoracje Małgorzata Goławska za pracę "Szopka"
Zenon Karolak "Kotek" - praca nagrodzona w konkursie na makaronowe ozdoby i dekoracje Zenon Karolak za pracę "Kotek"
Marcelinka Stelmasiewicz "łabędź i myszka" - praca nagrodzona w konkursie na makaronowe ozdoby i dekoracje Marcelinka Stelmasiewicz za pracę "Łabędź i myszka"

Nadesłano do nas więcej ciekawych prac, które też chcieliśmy w jakiś sposób docenić. Z tego powodu jury konkursowe zdecydowało się przyznać też wyróżnienia poniższym osobom i ich pracom:

Anna Gołojuch "Choinka" - praca wyróżniona w konkursie na makaronowe ozdoby i dekoracje Anna Gołojuch "Choinka"
Basia Żarczyńska - Dybka "Złota szopka" - praca wyróżniona w konkursie na makaronowe ozdoby i dekoracje Basia Żarczyńska - Dybka "Złota szopka"
Stanisława Podleśny "Aniołki" - praca wyróżniona w konkursie na makaronowe ozdoby i dekoracje Stanisława Podleśny "Aniołki"
Małgorzata Tatarczak "Ozdoby choinkowe" - praca wyróżniona w konkursie na makaronowe ozdoby i dekoracje Małgorzata Tatarczak "Ozdoby choinkowe"

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_z_makaronu_rozwiazanie_konkursu_kura_domowa.shtml">OZDOBY Z MAKARONU - ROZWIĄZANIE KONKURSU KURY DOMOWEJ</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_z_makaronu_rozwiazanie_konkursu_kura_domowa.shtml]OZDOBY Z MAKARONU - ROZWIĄZANIE KONKURSU KURY DOMOWEJ[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców