Reklama

Designed by:

OZDOBY WIELKANOCNE - ŚWIECZKA Z JAJKA

Zobacz jak prosto zamienisz zwykłe jajko w oryginalną świeczkę na wielkanocny stół :-)

Będą Ci potrzebne:
 • jajko,
 • świeczki typu tea-light,
 • mały nożyk,
 • rondelek,
 • folia aluminiowa
 • Rozbij jajko, tak by uzyskać skorupkę w dwóch fragmentach - większym i mniejszym. Ten większy kawałek będzie bazą do zrobienia świeczki. Skorupkę delikatnie umyj i wysusz.

  Obkrój nożykiem tea-light'a dookoła tak, by zmieścił się w skorupce. Ścinki ze świeczki daj na dno skorupki, a na nich połóż tea-light'a.

  Z folii aluminiowej zrób gniazdko, które po włożeniu do rondelka z wodą utrzyma jajko w nieruchomo w pozycji pionowej. Rondelek ze skorupką w "gniazdku" delikatnie podgrzewaj na kuchence, by wosk się nieco rozpuścił (pilnuj by nie rozpuścił się za bardzo, bo utopi się knot).

  Odstaw świeczkę by ostygła w kieliszku na jajka.

  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_wielkanocne_swieczka_z_jajka.shtml">OZDOBY WIELKANOCNE - ŚWIECZKA Z JAJKA</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_wielkanocne_swieczka_z_jajka.shtml]OZDOBY WIELKANOCNE - ŚWIECZKA Z JAJKA[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców