Reklama

Designed by:

OZDOBY I ZABAWKI Z GUZIKÓW

[Rozmiar: 21836 bajtów]

Płaskie i na stopce, duże i małe, plastikowe, drewniane, metalowe i z masy perłowej żółte, zielone, czarne i fioletowe, jedno i wielobarwne, z dwoma lub czterema dziurkami... Czy da się wymienić wszystkie rodzaje guzików - chyba nie. W pracach ręcznych guziki używa się zazwyczaj jako dodatku, ozdoby lub jako zwykły sposób na zapięcie np. kieszonki. Choć może trudno w to uwierzyć, guziki mogą być takim samym tworzywem jak modelina, masa solna czy gałganki.

Czy to dziwne? Nie to bardzo ciekawe! Nie wierzysz? Spróbuj nawlec na kreatywny drucik (taki włochaty, niczym wycior do fajki) około 20 jednakowej wielkości guzików, zabezpiecz końcówki, doklej ruchome oczka, dorysuj uśmieszek i...masz wesołą dżdżownicę!

Co by tu zrobić jeszcze? Nie masz pomysłów? W książce Aline Nicole "Ozdoby i zabawki z guzików" Wydawnictwa RM znajdziesz ich sporo. Dzięki dokładnym instrukcjom i schematom łatwo wykonasz z guzików zwierzątka ze wsi, z łąki, znad rzeki, lasu, morza, sawanny i z lodowca.

[Rozmiar: 20717 bajtów]

Dzięki uprzejmości Wydawcy możesz obejrzeć darmowy fragment książki i zobaczyć jak prosto wykonać zwierzątka takie jak:

 • świnka
 • motyl
 • żółw
 • sowa
 • rozgwiazda
 • krab
 • Zobacz też jak zrobić ozdobne guziki z modeliny.

  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_i_zabawki_z_guzikow.shtml">OZDOBY I ZABAWKI Z GUZIKÓW</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_i_zabawki_z_guzikow.shtml]OZDOBY I ZABAWKI Z GUZIKÓW[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców