Reklama

Designed by:

OZDOBY I DEKORACJE Z MUSZLI

Zbliżają się wakacje, czas urlopów i podróży w poszukiwaniu odpoczynku, słonecznej opalenizny i dobrej zabawy. Wracając do domu po wczasach, obozach, spływach czy odwiedzinach u rodziny wieziemy często do domu całe torby pamiątek: muszli, muszelek, kamyczków, patyczków i wielu innych drobiazgów, które w jesienne i zimowe wieczory będą nam przypominać wesołą atmosferą letnich wyjazdów.

ozdoby i dekoracje z muszli - darmowy fragment książki

Istnieje wiele sposobów na zrobienie czegoś z tymi pamiątkami i trzymanie ich w plecaku nie należy wśród nich do najlepszych. Można swoją kolekcję muszelek poukładać na półeczce, ale można też wykorzystać je w sposób bardziej kreatywny, tworząc z nich niezapomniane ozdoby i dekoracje. Ten właśnie sposób polecam najbardziej. Nie tylko uporządkujesz swoje skarby, ale też będziesz mieć miłe zajęcie na długie zimowe wieczory.

Książka Mary Maguire "Ozdoby i dekoracje z muszli: Inspirujące projekty ozdób i przedmiotów z muszli" Wydawnictwa RM pokaże Ci krok po kroku co możesz wyczarować z wszelkiego rodzaju muszelek, wodorostów, drewienek, piórek i kamyczków.

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa RM zachęcam: zobacz darmowy fragment książki "Ozdoby i dekoracje z muszli". Dowiesz się z niego:

[Rozmiar: 50664 bajtów]
  • jak i gdzie najlepiej szukać morskich skarbów
  • jakie narzędzia będą Ci potrzebne do obróbki muszli, jakie kleje i inne akcesoria
  • poznasz podstawowe techniki pracy (kolorowe zdjęcia z opisem jak ciąć, wiercić i szlifować muszle)
  • znajdziesz tu też projekt świecznika z muszli z dokładną instrukcją wykonania

W książce znajdziesz jeszcze mnóstwo innych ciekawych projektów. Między innymi: instrukcje wykonania rozmaitych ramek, osłonki na doniczki, guzików a nawet zegarów oraz wiele wiele innych.

Po więcej szczegółów zajrzyj tutaj, gdzie możesz kupić książkę o ozdobach z muszli.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_i_dekoracje_z_muszli.shtml">OZDOBY I DEKORACJE Z MUSZLI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_i_dekoracje_z_muszli.shtml]OZDOBY I DEKORACJE Z MUSZLI[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców