Reklama

Designed by:

OGRÓDKOWY RECYCLING CZYLI JAK URZĄDZIĆ EKOLOGICZNY OGRÓD

Piękny ogród to marzenie każdej gospodyni. Właścicielki jednorodzinnych domów doskonale wiedzą, że pełni on rolę wizytówki domu, zaś jego wygląd wiele mówi o gospodarzach. Nic dziwnego, że większość pań dba nie tylko o wnętrze swej rezydencji, ale i o jej najbliższe otoczenie. Zadbany, dobrze przemyślany i zaskakujący oryginalnymi rozwiązaniami przydomowy ogródek ma z pewnością wiele uroku. Warto zadbać jednak nie tylko o jego wygląd, ale również o zastosowanie w nim tych rozwiązań, które będą podkreślały troskę gospodyni o środowisko. A jednym z ekologicznych rozwiązań może być "ogródkowy recykling opon", polegający na wykorzystaniu starych przedmiotów do dekoracji przydomowego skrawka zieleni.

Choć dla wielu osób upiększanie ogrodu starymi przedmiotami i odpadami jest niczym innym, jak zaśmiecaniem ogródka, można spotkać się z ogrodami, które dzięki takim właśnie rupieciom zyskały niepowtarzalny charakter. Nie brak pań, które wykorzystały swe zdolności manualne i bujną wyobraźnię do przemienienia zwykłych odpadów w niezwykłe kwietniki i inne ozdoby.

Przyglądając się polskim ogrodom możemy znaleźć wiele przykładów amatorskiej twórczości kreatywnych gospodyń. Pomysłowe panie potrafią ozdobić swój ogród praktycznie wszystkim: starymi butelkami (zarówno tymi szklanymi, jak i plastikowymi), puszkami po kawie i herbacie, a nawet starymi kaloszami. Wszystkie te "śmieci" można przecież przemienić w oryginalne donice. Dość często spotykanymi dekoracjami w ogrodach są stare opony, które po zakończeniu swej przygody z motoryzacją świetnie sprawdzają się jako kwietniki. W tym przypadku pomysłowość pań przekracza już wszelkie granice. Coraz rzadziej można ujrzeć zwykłe opony wypełnione ziemią, które zamiast zdobić ? szpecą. Ich miejsce zajmują opony starannie pomalowane oraz takie, które dzięki kilku prostym nacięciom przemieniły się w kwietniki o fantastycznych kształtach. Ogródkowy recykling jest dla wielu pań przede wszystkim formą dobrej zabawy i możliwością pokazania swych talentów. Zyskuje na tym i środowisko, i wygląd przydomowego ogrodu.comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ogrodkowy_recycling_jak_urzadzic_ekologiczny_ogrod.shtml">OGRÓDKOWY RECYCLING CZYLI JAK URZĄDZIĆ EKOLOGICZNY OGRÓD</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ogrodkowy_recycling_jak_urzadzic_ekologiczny_ogrod.shtml]OGRÓDKOWY RECYCLING CZYLI JAK URZĄDZIĆ EKOLOGICZNY OGRÓD[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców