Reklama

 

 

Designed by:


NARZUTY, SERWETY, SZALE NA SZYDEŁKU

"Narzuty, serwety, szale na szydełku" Melody Griffiths - kolejna książka pod patronatem Kury Domowej!

Narzuty, serwety, szale na szydełku

W książce znajdziesz instrukcje wykonania przepięknych kap, serwet i szali, które uczynią twój dom kolorowym i przytulnym. Zrób na szydełku kapę, która stanie się rodzinna pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie, narzutę chroniącą przed chłodem w zimne wieczory albo cienką narzutkę na lato – na pewno znajdziesz w książce coś dla siebie. Możesz też przygotować tradycyjne narzuty, serwety i szale przypominające stare koronki i tkaniny, patchwork we wzory charakterystyczne dla czasów amerykańskich pionierów lub pled – wspomnienie lata, polnych kwiatów i tęczy.

Wszystkie projekty szczegółowo opisano i bogato zilustrowano kolorowymi fotografiami.

Schematy oraz rady ułatwią wykonanie robótek. Wiele projektów – od pokrycia krzesła, przez patchworkowe kapy, aż po dziecinny kocyk – wykonano z małych, łatwych do zrobienia kwadratów lub innych figur, dzięki czemu nawet osoby początkujące będą mogły cieszyć się wspaniałymi rezultatami pracy.

Szydełkowe dzianiny – ażurowa narzuta, patchworkowa kapa czy tęczowy kocyk do zabawy dla dzieci mogą być też idealnymi prezentami dla rodziny i przyjaciół.

Wydawnictwo RM
ISBN 978-83-7243-812-6
Stron 96
Format 204x260
Więcej informacji na www.rm.com.pl


Kura Domowa poleca biżuterię z żywicy jubilerskiej i srebra

 

comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/narzuty_serwety_szale_na_szydelku.shtml">NARZUTY, SERWETY, SZALE NA SZYDEŁKU</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/narzuty_serwety_szale_na_szydelku.shtml]NARZUTY, SERWETY, SZALE NA SZYDEŁKU[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

 

Uwagi

(C) 2005-2015 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców