| Designed by: |
MIKOŁAJ ŁAPKA DO GARNKÓW - HAFT KRZYŻYKOWY WZÓR NA BOŻE NARODZENIE
W gorących garnkach dymi barszcz, gotujące się uszka z grzybami, w piekarniku gorące gołąbki, na patelni karp... To już ostatnie chwile przed podaniem na stół pierwszej z dwunastu tradycyjnych wigilijnych potraw. Nie poparz się tylko, użył łapki do garnków ;-)))
Łapka do garnków z Mikołajkiem - krasnoludkiem wykonana została na kanwie, więc nie nadaje się do noszenia garnków z gorącym barszczykiem, ale jak barszcz ów przelejesz do wazy to proszę bardzo. Pełni przede wszystkim funkcję ozdobną, ale to też ważna rola tego wieczora ;-)
- By wykonać łapkę potrzebujesz:
Do Bożego Narodzenia zostało jeszcze nieco czasu, więc i do roboty ;-) Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z haftem krzyżykowym zajrzyj tutaj.
Opracowała Ola
Zaloguj się (używając konta google lub yahoo) lub załóż konto, by komentować i oceniać artykuły na Kurze Domowej.
Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:
albo na forum internetowe:
Creative Hobby
Reklamy
Uwagi
(C) 2005-2009 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.
Polityka prywatności serwisu
w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com
Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców




