Reklama

Designed by:

MAGNESY NA LODÓWKĘ Z KAPSLI OD BUTELEK

Z rzeczy zwykłych możesz niewielkim nakładem pracy zrobić niepowtarzalne ozdoby. I tak zamiast wyrzucić kapsel od butelki możesz go przerobić na magnes na lodówkę ze zdjęciem bliskich Ci osób, miejsc, ulubionych rozrywek lub czworonożnych pupili.

  1. Zbierz kilka kapsli od butelek (warto rozejrzeć się za butelkami z kapslami do odkręcania, uniknie się wtedy prostowania zagnieceń powstałych na skutek otwierania butelki).
  2. Zaopatrz się w małe magnesy do przyklejenia z tyłu kapsla.
  3. Przygotuj zdjęcia, którymi chcesz ozdobić magnesy
  4. Ze zdjęć wytnij kółeczka o średnicy 2,5 cm.
  5. Z tyłu kapsla naklej magnes (przypilnuj, żeby nakleić go właściwą stroną).
  6. Wycięte ze zdjęć kółeczka powklejaj do kapsli.
  7. Magnesy na lodówkę gotowe :-)

Z tyłu kapsla zamiast magnesu możesz przykleić płaską pinezkę i będziesz mieć coś do przypinania ważnych notatek na tablicy korkowej, albo zapinkę do broszki by przyczepić go sobie jako ozdobę do kurtki :-)


Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/magnesy_na_lodowke_z_kapsli_od_butelek.shtml">MAGNESY NA LODÓWKĘ Z KAPSLI OD BUTELEK</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/magnesy_na_lodowke_z_kapsli_od_butelek.shtml]MAGNESY NA LODÓWKĘ Z KAPSLI OD BUTELEK[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców