Reklama

 

 

Designed by:


KURY I KOGUTY - WIELKANOCNY HAFT KRZYŻYKOWY

Zobacz też inne darmowe wzory haftu krzyżykowego na Wielkanoc.

[Rozmiar: 14178 bajtów]

Obok baranków, zajączków, pisanek i kurczaczków również kury i koguty należą do kanonu popularnych motywów wielkanocnych. Prezentowane tu darmowe wzory możesz wykorzystać jako pojedyncze motywy do dekoracji świątecznych serwetek lub do dekoracji całych brzegów wielkanocnego bieżnika lub obrusa na Wielkanoc.

Proste, schematyczne wzory kurek i kogutów znajdą też swoje zastosowanie jako wzory do serwetek i zazdrostek robionych techniką siatkową (tzw. szydełkowy filet), gdzie jedno oczko pełne oznaczać będzie 3 słupki, a puste 1 słupek i 2 oczka łańcuszka.

[Rozmiar: 31403 bajtów]

[Rozmiar: 33539 bajtów]

Opracowała Ola

Kura Domowa poleca biżuterię z żywicy jubilerskiej i srebra

 

comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/kury_koguty_wielkanocny_haft_krzyzykowy.shtml">KURY I KOGUTY - WIELKANOCNY HAFT KRZYŻYKOWY</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/kury_koguty_wielkanocny_haft_krzyzykowy.shtml]KURY I KOGUTY - WIELKANOCNY HAFT KRZYŻYKOWY[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

 

Uwagi

(C) 2005-2015 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców