Reklama

Narzuty, serwety, szale na szydełku

 

Designed by:

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ WIELKANOCNĄ PISANKĘ

Konkurs na najpiękniejszą wielkanocną pisankę

Kura Domowa we współpracy z Wydawnictwem RM ogłasza kolejny KONKURS! Konkurs na najpiękniejszą wielkanocną pisankę. Zabierajcie się za szykowanie wydmuszek, zaopatrzcie się w plastikowe, styropianowe lub drewniane jajka, skompletujcie resztę potrzebnych materiałów, ruszcie głową i do pracy!

Jak wziąć udział w konkursie? Nic trudnego!
  • Zrób pisankę (pisanki) wg własnego, oryginalnego projektu.
  • Zrób zdjęcie.
  • Napisz kilka zdań opisu.
  • Zdjęcia i opis przyślij do redakcji Kury Domowej na adres konkurs@kuradomowa.com w temacie wpisując hasło "konkurs pisankowy".
  • Prace można nadsyłać do 21 marca 2010 najpóźniej do północy.
  • Do maila dołącz deklarację:
    "Oświadczam, że mam prawo dysponować nadesłanymi do redakcji Kury Domowej na Konkurs na najpiękniejszą wielkanocną pisankę zdjęciami oraz opisem wykonania. Jednocześnie wyrażam zgodę na opublikowanie w/w zdjęć i opisu przez serwis www.kuradomowa.com ."
  • Podaj imię i nazwisko lub pseudonim, którym zostanie podpisana Twoja praca, jeśli zostanie nagrodzona lub wyróżniona w konkursie.
  • Napisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celu realizacji konkursu w brzmieniu:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych dla potrzeb niezbędnych do realizacji Konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz.U. z 2002r nr 101 poz.926 z pózn.zm/"
  • Najlepsze i najciekawsze prace nagrodzimy najnowszymi książkami z Wydawnictwa RM "Pisanki i święconki" Agnieszki Bojrakowskiej-Przeniosło lub "Najpiękniejsze pisanki - wzory i techniki" Deborah Schneebeli - Morrell. Zwycięzcy zostaną o tym fakcie poinformowani mailowo a listę laureatów opublikujemy w naszym serwisie www.kuradomowa.com do 28 marca 2010. Wtedy też poprosimy zwycięzców o podanie adresów do wysłania nagród.

    Szczegółowy regulamin konkursu dostępny tutaj.

    Opracowała Ola


    Zaloguj się (używając konta google lub yahoo) lub załóż konto, by komentować i oceniać artykuły na Kurze Domowej.


    Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

    albo na forum internetowe:

    powrót do działu Zrób to sam(a)   powrót do strony głównej   poleć znajomemu


    KĄCIK CZYTELNIKA

    Agata. Anatomia maniuplacji. Joanna Najfeld i Tomasz Terlikowski, w ksiażce Agata. Anatomia manipulacji demaskują jedną z największych manipulacji medialnych ostatnich lat. Przeczytaj koniecznie jak jeden z największych dzienników manipuluje opinią publiczną poprzez podawanie informacji będących tak zwaną "trzecią prawdą". Zobacz, jak dla realizacji interesów politycznych posłużono się czternastoletnią dziewczyną i jej dzieckiem.