Reklama

Designed by:

KOLAŻ - JESIENNY MISZUNG

Praca nadesłana przez mgr Bartłomieja Wrębiaka wyróżniona w jesiennym konkursie Kury Domowej.Witam serdecznie, jestem terapeutą zajęciowym oddziału psychiatrycznego. Pomyślałem więc aby prace zrobione wraz z pacjentami przesłać do państwa aby to co robią pacjenci docenił ktoś inny:)

Praca jest zrobiona techniką kolażu - czyli artystycznego nieładu. Praca tytułuje się "Jesienny miszung". Pacjenci włożyli w pracę bardzo dużo energii, a owoce jesieni samodzielnie uzbierali podczas spaceru.

Bardzo miło mi wysyłać pracę do Państwa ponieważ bardzo często korzystam z waszych pomysłów które są dostosowane do trudności i zasobów finansowych.
comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/kolaz_jesienny_miszung.shtml">KOLAŻ - JESIENNY MISZUNG</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/kolaz_jesienny_miszung.shtml]KOLAŻ - JESIENNY MISZUNG[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców