Reklama

Designed by:

JESIENNY STROIK

Praca Katarzyny Korneluk jesienny stroik, wyróżniona w jesiennym konkursie Kury Domowej.Prezentuję stroik jesienny wykonany z darów natury, jedynymi nienaturalnymi składnikami są miniaturowe dynie i cukinie zakupione na giełdzie kwiatowej i ozdobne "koraliki":)

w stroiku znajdują się szyszki, kasztany, ususzone plasterki cytryn, laski cynamonu, zeschnięte owoce granatu, gałązki i patyczki.

Dary natury do okrągłego podkładu zostały przyklejone klejem bądź wczepione za pomocą drutu. Stroik poasuje zarówno do powieszenia na ścianie jaki i postawienia na stole. Do środka proponuję włożyć świecę.

Mam nadzieję ze pomysł takiego wykorzystania szyszek i innych skarbów przypadł do gustu:)

Pozdrawiam Serdecznie Wszystkie "Kury Domowe"
comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jesienny_stroik.shtml">JESIENNY STROIK</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jesienny_stroik.shtml]JESIENNY STROIK[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców