Reklama

Designed by:

JESIENNY DECOUPAGE - PUDEŁKO OZDOBIONE LIŚĆMI

Praca elf-k nagrodzona w jesiennym konkursie Kury Domowej.Pracę wykonałam w stylu decoupage, wykorzystując zeszłoroczne, zbierane na rodzinnym spacerze, jesienne liście.

Pudełko ze sklejki kolejno zagruntowałam, pomalowałam farbą akrylową, odbiłam na bokach pudełka ślady liści złotą farbą, przykleiłam do wieczka liście klejem do decoupage, kontury i żyłkowania liści pomalowałam rozcieńczoną złotą farbą, następnie postarzyłam - bejcując, ponownie zagruntowałam i "zatopiłam" w lakierze.

Liście muszą solidnie wyschnąć, żeby mogły zostać wykorzystane w takim celu, dlatego nie użyłam liści tegorocznych.

Pudełko sprezentuję jutro przyjaciółce na urodziny :)
comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jesienny_decoupage_pudelko_ozdobione_liscmi.shtml">JESIENNY DECOUPAGE - PUDEŁKO OZDOBIONE LIŚĆMI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jesienny_decoupage_pudelko_ozdobione_liscmi.shtml]JESIENNY DECOUPAGE - PUDEŁKO OZDOBIONE LIŚĆMI[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców