Reklama

Designed by:

JESIENNY BUKIET - JAK ZROBIĆ RÓŻYCZKI Z LIŚCI

Praca Sabiny Świątkowskiej nagrodzona w jesiennym konkursie Kury Domowej.Jesienny bukiet dla mamy:)

Wykonany został głównie z liści klonu oraz innych liści, które znaleźć można w parkach. Do zrobienia jednej takiej różyczki potrzeba ok 5 listków. Pierwszy liść skłądamy na pół i rolujemy/ zwijamy. Następny również wpierw składamy na pół, a później rogami otulamy pierwszy listek, i tak z każdym kolejnym listkiem. Na sam koniec owijmy nitką ....i gotowa różyczka. Robimy kilka różyczek, oplątujemy je wszystkie nitką i powsteje nam wspaniały jesienny bukiet:)
comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jesienny_bukiet_jak_zrobic_roze_z_lisci.shtml">JESIENNY BUKIET - JAK ZROBIĆ RÓŻYCZKI Z LIŚCI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jesienny_bukiet_jak_zrobic_roze_z_lisci.shtml]JESIENNY BUKIET - JAK ZROBIĆ RÓŻYCZKI Z LIŚCI[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców