Reklama

Designed by:

JESIENNA MAKIETA - JAŚ I MAŁGOSIA POSZLI NA GRZYBY

Praca Ilapop i trzyletniego Adasia wyróżniona w jesiennym konkursie Kury Domowej.Praca zrobiona wspólnie z 3 letnim synkiem Adasiem.

Korzystając z uroków jesieni i pobliskich lasów stworzyliśmy obrazek 3D/makietę i nazwaliśmy ją "Jaś i Małgosia poszli na grzyby".

Wykorzystaliśmy do naszej pracy żołędzie, szyszki, plastelinę, zapałki, pudełko po lodach i watę.

Jesień daje mnóstwo możliwości stworzenia czegoś razem z dzieckiem, wspólnie spędzając tak cenny czas.
comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jesienna_makieta_jas_i_malgosia_ida_na_grzyby.shtml">JESIENNA MAKIETA - JAŚ I MAŁGOSIA POSZLI NA GRZYBY</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jesienna_makieta_jas_i_malgosia_ida_na_grzyby.shtml]JESIENNA MAKIETA - JAŚ I MAŁGOSIA POSZLI NA GRZYBY[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców