Reklama

Designed by:

BUKIETY Z KREPINY

Krepina - marszczona bibuła to materiał, z którego przy odrobinie cierpliwości możesz wyczarować wspaniałe kwiaty, z tych kwiatów niepowtarzalne bukiety. Możesz też wykorzystać je do przyozdobienia palmy wielkanocnej, wiosennego stroika, papierowego żyrandola albo wizytówki na świątecznym stole.


[Bukiety z krepiny]
Będą Ci potrzebne:
 • marszczona bibuła w różnych kolorach,
 • klej,nożyczki,
 • druciki w osłonkach lub bez,
 • taśma florystyczne,
 • tusz akwarelowy i pastele olejne,
 • sztuczne pręciki i słupki,
 • szpilki dekoracyjne,
 • oraz sztuczne liści.

 • Na początek wystarczą Ci tylko bibuła i druciki, ale myślę, że bardzo szybko pomyślisz jak jeszcze możesz upiększyć swoje kwiaty, a wtedy może pomyślisz o pozostałych materiałach.


  Drugie wydanie popularnej książki Marie Chevalier "Bukiety z krepiny" z Wydawnictw RM uczy jak tworzyć papierowe repliki cudów przyrody :-) Proste stokrotki, wyszukane frezje czy bujne piwonie - te i wiele innych kwiatów są w zasięgu twoich rąk, nawet jeśli nie masz własnego ogródka lub kwiaciarni w pobliżu. Wiele w przedstawionych w książce projektów nadaje się do wykonania nawet przez dzieci, a ich wykonanie sprawi Ci wiele przyjemności.

  Szczegółowe opisy i barwne zdjęcia pokazują krok po kroku wykonanie każdego z 17 kwiatków. Z książki nauczysz się też wielu cennych sztuczek, przydatnych przy tworzeniu krepinowych kwiatków, np. takich jak samemu zrobić sztuczne pręciki i słupki, jak farbować bibułę i wiele innych.

  Zobacz też jak zrobić najprostszego kwiatka z marszczonej bibuły.


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_sztuczne_kwiaty_bukiety_z_bibuly.shtml">BUKIETY Z KREPINY</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_sztuczne_kwiaty_bukiety_z_bibuly.shtml]BUKIETY Z KREPINY[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców