Reklama

Designed by:

JAK ZROBIĆ Z MATERIAŁU MIĘKKĄ RAMKĘ NA ZDJĘCIA

Zdjęcie w ozdobnej ramce jest miłym upominkiem z okazji urodzin, dnia matki czy walentynek. A taką miękką ładną ramkę łatwo zrobić. Jak łatwo? - zobacz :-)Będziesz potrzebować:
 • kwadratowy lub prostokątny kawałek kartonu,
 • nieco większy od kartonu kawałek materiału,
 • nieco waty,
 • wikol lub inny klej, który dobrze połączy karton z materiałem,
 • kawałek włóczki na wieszaczek,
 • papier
 • i zdjęcie, które chcesz oprawić :-)
 • Przytnij karton na ramkę do odpowiednich rozmiarów (powinien być z każdej strony o 3 cm szerszy od zdjęcia, czyli w sumie o 6 cm szerszy na długość i o 6 cm szerszy na szerokość). Przytnij też takiej samej wielkości papier. Na środku kartonu wytnij ostrym nożykiem do papieru otwór na zdjęcie.

  Umieść karton na materiale i przyklej zewnętrzne brzegi do ramki. Poucinaj zbędne rogi i doklej je porządnie. Przetnij materiał pośrodku ramki na krzyż. Powpychaj watę pomiędzy materiał a karton. Przyklej powstałe po środkowym rozcięciu trójkąciki do ramki. Sama ramka jest gotowa, teraz musisz zamontować w niej zdjęcie.

  Brzeg zdjęcia posmaruj klejem i przymocuj je do tylnej strony ramki. Na górze po środku umieść włóczkę na wieszaczek i zaklej wszystko kartką papieru wielkości ramki.

  Teraz musisz tylko powiesić ramkę na ścianie lub zapakować na prezent ;-)


  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_miekka_ramka_na_zdjecia.shtml">JAK ZROBIĆ Z MATERIAŁU MIĘKKĄ RAMKĘ NA ZDJĘCIA</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_miekka_ramka_na_zdjecia.shtml]JAK ZROBIĆ Z MATERIAŁU MIĘKKĄ RAMKĘ NA ZDJĘCIA[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców