Reklama

Designed by:

JAK ZROBIĆ LAMPION ZE SŁOIKA METODĄ KORALIKÓW FIMO

Migocze płomień świeczki, a wraz z nim migoczą gwiazdki na lampionie ze słoika, ozdobionym metodą koralików fimo.By zrobić lampion potrzebujesz:
 • mały słoiczek,
 • trzy kolory modeliny fimo- czarna, żółta i czerwona,
 • ostry nożyk,
 • żyletka,
 • świeczkę typu tea light
 • Szykujemy duży wzór jak na koraliki - żółtą gwiazdkę z czerwoną obwódką na czarnym tle - tak jak na zdjęciach. Duży wzór ściskamy, by uzyskać z niego walec, który rolujemy do uzyskania pożądanej grubości.

  Walec kroimy ostrożnie żyletką i odcięte plasterki od razu przyczepiamy do słoiczka. Pamiętaj, że plasterki, które mają zakryć gwint muszą być nieco grubsze od pozostałych.

  Oblepiony gwiazdkami słoiczek utwardzamy w piekarniku w temperaturze 110ºC przez 20-30 minut.

  W gotowy lampion włóż świeczkę typu tea light i ciesz się migotaniem gwiazdek.


  Zobacz też instrukcję jak krok po kroku zrobić koraliki fimo.

  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_lampion_fimo.shtml">JAK ZROBIĆ LAMPION ZE SŁOIKA METODĄ KORALIKÓW FIMO</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_lampion_fimo.shtml]JAK ZROBIĆ LAMPION ZE SŁOIKA METODĄ KORALIKÓW FIMO[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców