Reklama

Designed by:

JAK ZROBIĆ JESIENNE KORALE Z ORZECHÓW LUB KASZTANÓW

Korale z kasztanów to ciekawy pomysł na jesienną biżuterię. Z łatwością może je wykonać nawet dziecko. Te korale można właściwie zrobić o każdej porze roku, używając zamiast kasztanów orzechów, sporej wielkości koralików lub kulek, dzięki temu korale mogą być np fajnym upominkiem dla mamy na Dzień Matki.


Aby wykonać korale potrzebujemy:
 • orzechy włoskie lub kasztany, mogą też być kule wielkości orzecha,
 • cienką wstążkę lub grube nici do wiązania,
 • kawałek materiału o długości ok 80 cm i szerokości 11cm.
 • Z materiału trzeba uszyć długi woreczek i przewinąć go na drugą stronę przy pomocy agrafki lub ołówka.

  Do woreczka wkładamy pojedynczo kasztany i mocno zawiązujemy wstążką, tak aby przestrzeń między następnymi kasztanami - koralikami była jak najmniejsza.

  Końce korali mocno wiążemy, a zbędne końce wstążki obcinamy.

  Korale z orzechów są trwalsze i lżejsze niż jesienne korale z kasztanów.


  Prace wykonali uczniowie ze świetlicy w Szkole Podstawowej nr 18 w Tychach pod kierownictwem Pani Moniki Drożdż i Pani Bożeny Saczek.


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_jesienne_korale_z_orzechow_kasztanow_dzien_matki.shtml">JAK ZROBIĆ JESIENNE KORALE Z ORZECHÓW LUB KASZTANÓW</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_jesienne_korale_z_orzechow_kasztanow_dzien_matki.shtml]JAK ZROBIĆ JESIENNE KORALE Z ORZECHÓW LUB KASZTANÓW[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców