Reklama

Designed by:

JAK DEKOROWAĆ STARE I NOWE MEBLE

Jak przeobrazić starą szafę po babci w stylowy mebel lub nowy prosty stołek z litego drewna w oryginalną ozdobę pokoju? Trzeba wziąć do ręki książkę Marisy Lupato "Dekorowanie mebli. Malowanie i inne techniki", farby, lakiery, pędzle, szpachlówkę, patynę czy paper ścierny i...

Dlaczego warto najpierw wziąć do ręki książkę o dekorowaniu mebli, a potem brać się za upiększanie szaf, regałów i stolików wie każdy, kto z zapałem najzdolnieszego konserwatora brał się za chociażby malowanie stołków, by po dwóch godzinach pracy stwierdzić, że chyba nie kupił takiej farby jak trzeba, albo nie robił tego w odpowiedniej kolejności, przez co dodał sobie niepotrzebnie pracy lub stworzył niezbyt dekoracyjne zacieki.

W książce "Dekorowanie mebli" znajdziecie nawet porady dotyczące kolejności malowania stołka (do wykorzystania też przy malowaniu krzeseł i stolików) i mebli z szufladami. To na prawdę robi różnicę, w jakiej kolejności malujemy poszczególne części mebla ;-)

Jednak główną część poradnika stanowią szczegółowo opisane projekty modnych i ciekawych mebli ozdobionych malunkami w różnym stylu. Na zamieszczonych w książce zdjęciach dokładnie pokazano każdy etap malowania dekoracji. Jest tu nawet instruktaż dla początkujących, który ułatwia nauczenia się malowania podstawowych wzorów i motywów. Jest też rozdział poświęcony odpowiedniemu dobraniu materiałów i narzędzi.

Zobacz darmowy fragment książki.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_dekorowac_meble.shtml">JAK DEKOROWAĆ STARE I NOWE MEBLE</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_dekorowac_meble.shtml]JAK DEKOROWAĆ STARE I NOWE MEBLE[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców