Reklama

Designed by:

ZRÓB TO SAM(A): Z PAPIERU


[Rozmiar: 3275 bajtów]Jak zrobić wielkanocny koszyczek z gazet - Wystarczy codzienna gazeta, klej oraz farba i możemy zrobić prosty koszyczek na święconkę :)

KWIATY Z PAPIERU:

PapierPapierowe stokrotki na Dzień Matki - praca nagrodzona w Konkursie na Dzień Matki

Kwiaty z bibułyPrzebiśnieg z krepiny wykonanie krok po kroku - Kwiaty z krepiny to bardzo wciągająca pasja:) Można stworzyć coś ładnego i niepowtarzalnego. I nie trzeba się martwić, że kwiaty zwiędną. :)

Kwiaty z bibułyBukiety z krepiny - Krepina- marszczona bibuła to materiał, z którego przy odrobinie cierpliwości możesz wyczarować wspaniałe kwiaty, a z nich niepowtarzalne bukiety...

Kwiaty z bibułyKwiaty i bukiety z bibuły - Bibułkowe kwiaty będą dobrze wyglądać na wielkanocnych palmach, bożonarodzeniowych choinkach, weselnych stołach czy jako dekoracja na ozdobnie zapakowanych prezentach.

Kwiaty z bibułyJak zrobić kwiatki z papieru - Czyli co można wyczarować z kolorowej bibuły.

PAPIEROWE MODELE

PapierŚwięty Mikołaj biskup - figurka z papieru - Święty Mikołaj to ulubiony święty dorosłych jak i dzieci, bo chyba każdy cieszy się na myśl o podarkach, jakie w jego imieniu dostaje 6 grudnia.

PapierPapierowy model samochodu do samodzielnego złożenia - dla tych, którzy lubią papierowe modele.

PapierPapierowy model samolotu - Gdy wieczory są długie, a dzieci nieco znudzone możesz zaproponować im zrobienie prostego modelu samolotu. To bardzo miłe zajęcie, więc wydrukuj schemat i do dzieła!

PapierJak zrobić statek piracki z tekturowego opakowania po jajkach - Zaproponuj dziecku wykonanie papierowego statku i popłyńcie razem z piratami gdzieś poza horyzont :-)

BOŻE NARODZENIE:

PapierJak zrobić ozdoby choinkowe z bożonarodzeniowych pocztówek - W dobie internetu życzenia wysyłamy najczęściej mailem, mimo to kartki bożonarodzeniowe, choć już dużo rzadziej niż kiedyś, wciąż jeszcze trafiają w nasze ręce. I z tych właśnie kartek możemy zrobić proste, ale bardzo ładne ozdoby na choinkę.

PapierHarmonijkowy aniołek z papieru - Papier jest jednym z najbardziej powszechnych materiałów do przygotowania ozdób bożonarodzeniowych. Chcę Wam zaproponować wykonanie papierowych harmonijkowych aniołków.

[Boże Narodzenie]Szopka z papierowymi figurkami - Boże Narodzenie nie może obejść się bez szopki. Wesołe aniołki, zabawne Mikołajki i bałwanki jak piłeczki są ładne, i świetnie nadają się na ozdoby bożonarodzeniowe, ale to właśnie szopka betlejemska z małym Panem Jezusem powinna być centralną dekoracją w naszym domu.

PapierOzdoby choinkowe - papierowa bombka z kółeczek - Zawieszamy na bożonarodzeniowej choince kolorowe bombki. Czemuż nie mielibyśmy wieszać papierowych bombek, o takich jak te.

PapierJak zrobić dużą ażurową gwiazdę 3D - Czy to gwiazda, czy gigantyczny płatek śniegu? Nazwij to jak chcesz. Ja wiem jedno - to bardzo ładna świąteczna ozdoba nadająca się do powieszenia zarówno w oknie jak i na choince.

PapierŚwięty Mikołaj biskup - figurka z papieru - Święty Mikołaj to ulubiony święty dorosłych jak i dzieci, bo chyba każdy cieszy się na myśl o podarkach, jakie w jego imieniu dostaje 6 grudnia.

PapierOzdoby choinkowe - bombki origami - Bombki z kolorowego papieru składane techniką origami to prosty i szybki sposób na udekorowanie świątecznego drzewka.

PapierOzdoby choinkowe - łańcuch z papierków - Aby zrobić ten śliczny, kolorowy łańcuch, wykorzystaj puste foliowe woreczki po makaronach, płatkach śniadaniowych, bakaliach czy słodyczach oraz patyczki kosmetyczne do czyszczenia uszu.

PapierProste choinki z bibuły i szyszek - Im bliżej Świąt Bożego Narodzenia, tym coraz więcej pojawia się wszędzie choinek. Z drobną pomocą Twoje dziecko łatwo wykona prostą świąteczną dekorację.

PapierOzdoby choinkowe - girlandy z papieru - Proste w wykonaniu i mało czasochłonne ozdoby na Boże Narodzenie. Można je powiesić na choince lub nad drzwiami czy oknem.

PapierOzdoby choinkowe - aniołek z papieru - może go łatwo zrobić nawet dziecko, jeśli nieco mu pomożesz. Zobacz krok po kroku, to nic trudnego :-)

PapierTrójwymiarowa gwiazdka z papieru - Papier jest bardzo wdzięcznym materiałem do wykonywania świątecznych ozdób na Boże Narodzenie. Zobacz krok po kroku jak wykonać gwiazdkę.

PapierOzdoby choinkowe z papieru - Jak zrobić papierowe aniołki, gwiazdki i łańcuchy.

PapierKalendarz adwentowy z cukierkami - Adwent jest czasem radosnego oczekiwania, na to co najmilsze każdemu dziecku - na święta Bożego Narodzenia. Zobacz jak zrobić prosto wykonać słodki adwentowy kalendarz.

PapierKalendarz adwentowy - kolorowanka - - Kalendarz adwentowy pokaże Twojemu dziecku jak długo musi czekać na Boże Narodzenie.

PapierAdwentowe lampiony roratnie - kilka pomysłów na wykonanie papierowych lampionów.

PRZECHOWYWANIE PAMIĄTEK:

PapierJak zrobić miękką ramkę z materiału - Zdjęcie w ozdobnej ramce jest miłym upominkiem z okazji urodzin, dnia matki czy walentynek. A taką miękką ładną ramkę łatwo zrobić. Jak łatwo? - zobacz :-)

PapierAromatyczne pudełko wspomnień - praca nagrodzona w konkursie ocalić od zapomnienia

PapierPudełko pamiątek i pamiętnik dla córeczki - praca nagrodzona w konkursie ocalić od zapomnienia

PapierZdjęcia w ozdobnych przestrzennych ramkach - praca nagrodzona w konkursie ocalić od zapomnienia

INNE:

PapierJak zrobić latawiec - papier, listewki, sznurek... zobacz ile potrzeba by samemu zrobić latawiec.

PapierJesienne zabawy i prace plastyczne nie tylko dla dzieci - pomysły i projekty na jesienne ozdoby: bukiety z liści, wieńce i jesienne drzewka.


PapierPapierowe kartki i wycinanki pop-up - Przestrzenne kwiaty, trójwymiarowe budowle wyrastające z kartki z życzeniami lub scenki 3D do ustawienia na półce - teraz to wszystko leży na wyciągnięcie ręki - Ty też możesz się tego nauczyć i zadziwić znajomych :-)


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców