Reklama

Designed by:

ZRÓB TO SAMA: NA DRUTACH


Robótki na drutachJak zrobić skarpetki na dwóch drutach - Rewelacyjnie prosty sposób na ciepłe zimowe skarpety dla tych, co nie lubią marznąć w nogi ;-)

Robótki na drutachPajacyk - zabawka na drutach - Miękki pajacyk - zabawka może zaprzyjaźnić się z każdym dzieckiem. Wykonany na drutach z wyhaftowaną buzią i wielkim czerwonym serduszkiem nada się jako przytulanka - usypianka nawet dla zupełnie małego brzdąca.

Robótki na drutachPacynka na drutach - wzór na kota - Czas na mały teatrzyk. Zrób dziecku kota - pacynkę i przygotujcie przedstawienie na podstawie wierszyka Ludwika Jerzego Kerna "Cztery koty" lub Stanisława Jachowicza "Chorego kotka". Będziecie mieć przy tym dużo fajnej zabawy.

Robótki na drutachWzory na lalki na drutach: piłkarz, kominiarz, dziewczynka - Mięciutkie lalki-przytulanki, bardzo proste do zrobienia. W trzech różnych wariantach.

Robótki na drutachWzór na włóczkową laleczkę robioną na drutach - Bajecznie prosty sposób na miękką zabawkę - przytulankę dla dziecka. Każdy, kto ma opanowane podstawy robienia na drutach poradzi sobie z jej wykonaniem. Zabawka jest mięciutka, więc można ją dać do zabawy nawet niemowlakowi.

Robótki na drutachŚciegi na drutach - Na drutach można czarować przy pomocy barw, faktury czy elastyczności wyrobu gotowego. Liczba możliwości jest niemal nieograniczona. A właściwie jedyną granicą jest nasza wyobraźnia :-)

Robótki na drutachBądź modna, zrób sobie sweterek na drutach - Zdarza się, że czasem pokutuje w nas jeszcze przekonanie, że sweter to taki bezkształtny worek w którym możemy się ukryć. Tak jednak być nie musi.

Robótki na drutachSwetry. Modne projekty na drutach - Swetry na drutach nasi najwierniejsi przyjaciele w chłodne dni nie muszą wcale być przyjaciółmi tylko w zimowy czas. Każda pora roku jest odpowiednia na sweter, bo i sweter nie jedno ma imię.


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców