Reklama

Designed by:

HAFT KRZYŻYKOWY - WZORY NA PODUSZKI

Poduszki to nie tylko podparcie pleców w czasie oglądania filmu czy czytania książki. To przede wszystkim ozdoba naszego mieszkania, nadająca mu niepowtarzalny wygląd i estetykę. Może zaproponowane przeze mnie dwubarwne geometryczne wzory do wyszywania zainspirują Was do wykonania pięknej poduszki. Tylną stroną poduszki proponuję uszyć z mocnego materiału w jednym z kolorów użytych do wyszywania.

wzór_haftu_krzyżykowego_poduszka

wzór_haftu_krzyżykowego_poduszka

wzór_haftu_krzyżykowego_poduszka

Opracowała Ola

Zobacz również inne wzory do wyszywania oraz opis różnych odmian tego haftu.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/haft_krzyzykowy_wzory_na_poduszki.shtml">HAFT KRZYŻYKOWY - WZORY NA PODUSZKI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/haft_krzyzykowy_wzory_na_poduszki.shtml]HAFT KRZYŻYKOWY - WZORY NA PODUSZKI[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców