Reklama

Designed by:

AROMATYCZNE PUDEŁKO WSPOMNIEŃ ZAPACHY LATA

Aromatyczne pudełko wspomnień zapachy lata, praca Elf-k nagrodzona w konkursie ocalić od zapomnienia.Przesyłam zdjęcie prostego pudełka wspomnień, nosi tytuł "zapachy lata".

Pamiątka jest aromatyczna, ponieważ elementy tła zdobi suszona bazylia oraz pachnące pączki dzikiej róży, które mają przypominać wieczory spędzone w ogrodzie babci, tak samo jak orzechy laskowe. Kamienie i szyszki zbierane były przez mojego synka na przestrzeni kilku lat w Tatrach i Karkonoszach oraz nad morzami, więc pudełeczko jest dłuższą "podróżą" niż do minionego lata.

Wykonanie jest bardzo proste, wyklejono przykrywkę od pudelka do butów kolorowym papierem, zrobiono "mazy" :) farbą w sprayu, i przyklejono dostarczone przez rodzinkę w wyniku szybkiej burzy mózgów pamiątki, klejem hobbystycznym.

Prace tego rodzaju można wykonać nawet z niecierpliwymi dziećmi, które nie posiadają zacięcia artystycznego, a efekt tej prostej pracy przynosi dużo frajdy.

Zobacz wszystkie nagrodzone i wyróżnione w konkursie ocalić od zapomnienia.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/aromatyczne_pudelko_wspomnien.shtml">AROMATYCZNE PUDEŁKO WSPOMNIEŃ ZAPACHY LATA</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/aromatyczne_pudelko_wspomnien.shtml]AROMATYCZNE PUDEŁKO WSPOMNIEŃ ZAPACHY LATA[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców