Reklama

Designed by:

220 SPLOTÓW SZYDEŁKOWYCH

Miło mi poinformować, że w Wydawnictwie RM ukazała się właśnie książka pod patronatem medialnym Kury Domowej "220 splotów szydełkowych. Wydanie 2" . Gorąco polecamy :-)

Książka jest zbiorem niezwykle atrakcyjnych splotów szydełkowych. Opisano w niej wykonanie krok po kroku wzorów ażurowych i koronkowych, filetów, różnych motywów, splotów irlandzkich i tunezyjskich (afgańskich) oraz wzorów do obrębiania m.in. chust, narzut, serwet i obrusów. Dzięki licznym fotografiom, rysunkom i czytelnym schematom nie tylko zaawansowani, lecz także początkujący będą mogli stworzyć interesujące, nietypowe sploty w różnych stylach i z różnych rodzajów włóczki.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/220_splotow_szydelkowych.shtml">220 SPLOTÓW SZYDEŁKOWYCH</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/220_splotow_szydelkowych.shtml]220 SPLOTÓW SZYDEŁKOWYCH[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców