Reklama

Designed by:

INFORMACJE DLA REKLAMODAWCÓW

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do reklamowania się w naszym serwisie. Kura Domowa istnieje w sieci od 2005 roku i ma uznaną renomę z uwagi na użyteczne dla internautów i unikalne materiały (wiele z publikowanych artykułów to nasze autorskie opracowania).

Dzienny ruch w naszym serwisie to kilka tysięcy unikalnych użytkowników. Ponieważ podlega on wahaniom sezonowym, w celu otrzymania bieżących statystyk ruchu prosimy o kontakt mailowy.

Reklamy w naszym serwisie wykupić można za pomocą systemu AdTaily poprzez kliknięcie linku "reklamuj się w Kurze Domowej" w widgecie umieszczonym w górnej części każdej strony serwisu. Lokalizacja widgetu zapewni dobrą widoczność Państwa reklam. Co więcej, płacą Państwo tylko i wyłącznie za dni wyświetlania Państwa reklamy, niezależnie od ilości wyświetleń i kliknięć. Trafiając więc z ciekawą reklamą do naszych użytkowników mogą Państwo osiągnąć wymierne efekty małym kosztem.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego (+48 602 27 87 66)

Serdecznie pozdrawiamy,

Redakcja www.kuradomowa.com

Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców