Reklama

Designed by:

ZMYWANIE NACZYŃ W ZMYWARCE

Bogactwo funkcji i programów, czyli jak pomaga nam zmywarka

Dzięki niej mycie naczyń stało się łatwiejsze i przyjemniejsze, zaś dzięki nowym technologiom również bardziej ekonomiczne. Liczne funkcje i programy sprawiają, że zmywarki świetnie radzą sobie w każdej sytuacji. Jakie programy pojawiają się zatem w tych urządzeniach?

Podstawowe programy

Podstawowe programy pozwalają na mycie naczyń w wybranej przez użytkownika temperaturze (od 35 do 70 stopni) w jednej z trzech opcji. Pierwszą z nich stanowi mycie wstępne, z którego można skorzystać w przypadku wyjątkowo mocno zabrudzonych naczyń. Na tym etapie zmywania brudne naczynia są polewane strumieniem zimnej wody, która usuwa z nich największe zanieczyszczenia. Kolejny program pozwala na mycie naczyń średnio zabrudzonych. Choć w poszczególnych modelach zmywarek czas takiego zmywania może się różnić, zazwyczaj wynosi on około 60 - 90 minut, zaś temperatura wykorzystywanej do zmywania wody wynosi około 60 stopni. Najbardziej zabrudzone naczynia oraz garnki można dokładnie wyczyścić dzięki programowi intensywnemu. W jego przypadku czas pracy urządzenia może sięgać nawet do 2 godzin, zaś temperatura wody - nawet do 70 stopni.

Nowoczesne programy dla bardziej wymagających

Rosnące potrzeby pań sprawiają, że w wielu sprzętach AGD wprowadzane są techniczne nowinki ułatwiające wykonywanie domowych obowiązków. Dodatkowe funkcje pojawiają się również w świecie zmywarek. Dzięki dodatkowym programom można skorzystać z opcji strefowego mycia, które świetnie sprawdza się wtedy, gdy zabrudzone naczynia zajmują tylko jeden kosz. Ci, którzy mają w swych domach komplety naczyń wymagających wyjątkowo delikatnego mycia, mogą wybrać zmywarki wyposażone w program BIO lub program do mycia delikatnych naczyń, które nie powinny być poddawane temperaturze wyższej, niż 40 stopni.Jest też coś, co z pewnością docenią zabiegane matki małych dzieci. To specjalny program pozwalający ma mycie butelek oraz smoczków, zapewniający maksymalną higienę maluchom. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo maluchów pojawiły się również takie programy, które pozwalają na mycie plastikowych klocków, tak często wkładanych do buzi przez małe dzieci w trakcie zabawy. Nie brak i bardziej zaawansowanych rozwiązań. Nowoczesne zmywarki pozwalają na rozpoczęcie zmywania w określonym czasie (dzięki funkcji opóźnionego startu) lub na skrócenie jego czasu.

Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom każda pani domu może tak zaplanować swe prace, by móc cieszyć się maksimum wygody oraz wolnego czasu dla siebie i swej rodziny.comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/prowadzenie_domu/zmywanie_naczyn_w_zmywarce.shtml">ZMYWANIE NACZYŃ W ZMYWARCE</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/prowadzenie_domu/zmywanie_naczyn_w_zmywarce.shtml]ZMYWANIE NACZYŃ W ZMYWARCE[/url]


Powrót do:

[Prowadzenie domu] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców