Reklama

Designed by:

UPCYKLING, CZYLI JAK ZROBIĆ Z KANISTRA POJEMNIK NA DROBIAZGI

Zabierając się za porządki, warto mieć ze sobą mniejsze i większe pojemniki do przechowywania różnych różności. Można kupić w sklepie odpowiednią ilość pudełek i koszyków. Można też pokusić się o przerobienie niepotrzebnego kanistra na użyteczny pojemnik.

Jakie zalety ma taki upcykling? - W prosty sposób zyskujemy pojemnik, za który nie musieliśmy zapłacić więcej niż za materiały zużyte do jego dekoracji, czyli grosze.


By przerobić plastikowy pięciolitrowy kanister na pojemnik na drobiazgi musimy po pierwsze odciąć jego górną część.

Po drugie dobrze jest go jakoś ozdobić.

Po trzecie można go od razu użyć.


Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/prowadzenie_domu/upcykling_czyli_jak_zrobic_z_plastikowego_kanistra_pojemnik_na_drobiazgi.shtml">UPCYKLING, CZYLI JAK ZROBIĆ Z KANISTRA POJEMNIK NA DROBIAZGI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/prowadzenie_domu/upcykling_czyli_jak_zrobic_z_plastikowego_kanistra_pojemnik_na_drobiazgi.shtml]UPCYKLING, CZYLI JAK ZROBIĆ Z KANISTRA POJEMNIK NA DROBIAZGI[/url]


Powrót do:

[Prowadzenie domu] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców