Reklama

Designed by:

PODKLEJAMY KRZESŁA FILCEM

By nie drapać krzesłami podłogi, na której nie mamy dywanu lub wykładziny, trzeba pamiętać o podklejaniu krzeseł filcem.


Podklejanie krzeseł filcem nie jest czynnością jednorazową. Filc się zdziera i trzeba go raz na jakiś czas wymienić. Jak często trzeba wymieniać filc na nogach krzesła? Jak tylko poczujemy, że krzesła zaczynają drapać podłogę.

Filc do podklejania krzeseł można kupić w arkuszach lub gotowe powycinane kawałki w różnych rozmiarach. Zanim jednak nakleimy nowy filc, trzeba dokałdnie usunąć resztki poprzedniego (no chyba, że kleimy krzesła po raz pierwszy). Dokładnie zmywamy resztki kleju wilgotną ściereczką. Dobrze jest też przetrzeć nogę nieco papierem ściernym, by całkowicie oczyścić miejsce pod nowe klejenie. Wycinamy z arkusza filcu odpowiednio dopasowane do krzeseł kawałki i naklejamy na spód nogi.

Teraz nie trzeba sie obawiać podrapanej podłogi.


Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/prowadzenie_domu/podklejamy_krzesla_filcem.shtml">PODKLEJAMY KRZESŁA FILCEM</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/prowadzenie_domu/podklejamy_krzesla_filcem.shtml]PODKLEJAMY KRZESŁA FILCEM[/url]


Powrót do:

[Prowadzenie domu] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców