Reklama

Designed by:

TYGODNIOWY PLANER NA LODÓWKĘ

Jakiś czas temu pisałem o korzyściach z planowania jadłospisu. Ułatwia to znacznie przygotowanie listy zakupów i uwalnia od stresu spowodowanego zastanawianiem się na ostatnią chwilę co by dzisiaj ugotować na obiad. Tym razem proponuję pójście krok dalej - wykorzystanie tygodniowego planera z jadłospisem do przygotowania na lodówkę, który przygotowałem specjalnie dla Kury Domowej.

Planer składa się z trzech głównych części. W górnej znajduje się typowy tygodniowy terminarz, w który wpisujemy spotkania, wizyty lekarskie, wywiadówki w szkole i inne rzeczy, które należy zrobić konkretnego dnia o konkretnej godzinie.

Środkowa część planera zawiera miejsce na zaplanowanie jadłospisu. Zależnie od potrzeb można wpisać albo same główne dania obiadowe, albo kompletny jadłospis obejmujący wszystkie posiłki. Miejsca jest wystarczająco dużo by zaplanować śniadanie, obiad i kolację.

Dolna część służy do wpisania zadań, czyli rzeczy które planujemy wykonać danego dnia, ale bez określonej konkretnie godziny, na przykład pranie kolorów, mycie okien, zarejestrowanie się na wizytę i dentysty itp.

Planer należy wydrukować i przyczepić magnesami do drzwi lodówki. Dzięki temu będziemy go widzieć wiele razy dziennie, więc będziemy świadomi tego, co danego dnia pozostało do zrobienia. Co więcej, świadoma tego będzie cała rodzina. Twoi domownicy będą poinformowani co będzie dzisiaj na obiad, że jutro wieczorem idziesz do fryzjera czy że w sobotę będzie można Ci pomóc w przygotowaniu przetworów. Taki jawny planer na lodówce pomoże Twoim domownikom uniknąć konfliktu terminów, a Tobie pomoże uświadomić sobie co jest do zrobienia i delegować część zadań na męża czy dzieci.

Dodatkowa informacja: planer zaczyna się od niedzieli, gdyż jak nie wszyscy wiedzą, to właśnie niedziela (a nie poniedziałek) jest pierwszym dniem tygodnia.

Aby pobrać planer Kury Domowej kliknij w obrazek poniżej, a następnie w niebieski przycisk "download". Format PDF, wielkość tylko 136 KB, więc pobieranie powinno pójść bardzo szybko.


Opracował Tomek


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/prowadzenie_domu/planer_tygodniowy_na_lodowke.shtml">TYGODNIOWY PLANER NA LODÓWKĘ</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/prowadzenie_domu/planer_tygodniowy_na_lodowke.shtml]TYGODNIOWY PLANER NA LODÓWKĘ[/url]


Powrót do:

[Prowadzenie domu] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców