Reklama

Designed by:

KALENDARZ KURY DOMOWEJ 2013

Dzisiaj po raz pierwszy w historii publikujemy Kalendarz Kury Domowej na rok 2013. Możesz go samodzielne wydrukować i albo dać w całości do zbindowania (najlepiej na "sprężynkę") albo przyczepiać poszczególne miesiące do tablicy korkowej czy magnesami do lodówki. Kalendarz jest w formacie A4 w orientacji poziomej.

Cóż specjalnego jest w naszym kalendarzu? Otóż ma on parę fajnych cech:

A) Lista spraw do załatwienia dla każdego miesiąca. Teraz nie przegapisz szczepień dzieci, przeglądu technicznego samochodu czy innych ważnych rzeczy, które trzeba załatwić. Dopisz je do listy po prawej stronie i zaptaszkuj po załatwieniu.

B) Miejsce na notatki dla poszczególnych dni. Możesz sobie zaznaczyć imieniny, urodziny czy rocznice ślubu bliskich osób.

C) Święta narodowe i ważniejsze święta kościelne (katolickie, według ogólnego kalendarza liturgicznego).

D) Nasz kalendarz zaczyna się od NIEDZIELI. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale tydzień zaczyna się nie od poniedziałku, ale właśnie od niedzieli.

Aby pobrać kalendarz kliknij w obrazek poniżej, a następnie w niebieski przycisk "download". Format PDF, wielkość tylko 186 KB, więc pobieranie powinno pójść błyskawicznie.


Opracował Tomek


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/prowadzenie_domu/kalendarz_kury_domowej_2013.shtml">KALENDARZ KURY DOMOWEJ 2013</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/prowadzenie_domu/kalendarz_kury_domowej_2013.shtml]KALENDARZ KURY DOMOWEJ 2013[/url]


Powrót do:

[Prowadzenie domu] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców