Reklama

Designed by:

JAK ZAMKNĄĆ WORECZEK BUTELKĄ PET

Otwarty woreczek z makaronem, groszkiem ptysiowym czy ryżem potrzebuje zamknięcia, a Ty akurat nie masz pod ręką żadnego klipsa do zamykania woreczków. Ale masz pustą butelkę po napoju. Możesz zamknąć nią woreczek, by nieproszeni goście tacy jak mole spożywcze nie dostały się do środka, bez nabijania woreczka w butelkę. Jak to zrobić? -zobacz :-)


Odetnij szczyt butelki PET (takiej po wodzie mineralnej lub napoju). W gwint butelki wsuń woreczek, tak jak pokazano na zdjęciu. Wywiń go i nakręć na wierzch zakrętkę.

Prawda, że proste ;-)


Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/prowadzenie_domu/jak_zamknac_woreczek_butelka_pet.shtml">JAK ZAMKNĄĆ WORECZEK BUTELKĄ PET</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/prowadzenie_domu/jak_zamknac_woreczek_butelka_pet.shtml]JAK ZAMKNĄĆ WORECZEK BUTELKĄ PET[/url]


Powrót do:

[Prowadzenie domu] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców