Reklama

Designed by:

EKWIPUNEK NA BIWAK LUB OBÓZ POD NAMIOTEM

Kto uprawiał kiedyś turystykę, ten wie jak ważne jest odpowiednie spakowanie się na wyjazd pod namiot. Niezależnie od tego czy jedzie się na weekend, długi weekend czy obóz wakacyjny, należy zapakować odpowiednią liczbę właściwych rzeczy. Nie za małą, żeby nie okazało się, że przemokliśmy i nie mamy się w co przebrać i nie za dużą, bo wszystko trzeba nosić na własnych plecach.

Jeśli zaś mamy dzieci w wieku odpowiednim do wyjazdów pod namiot bez rodziców, sprawa się dodatkowo komplikuje. Wielu rodziców ogarniętych nadopiekuńczością przygotowuje zbyt dużo rzeczy do zabrania, przez co dziecko dźwiga plecak, który jest ledwo w stanie udźwignąć.

Dlatego przygotowaliśmy optymalne listy ekwipunku do zabrania na weekendowy biwak lub na dłuższy, 2-3 tygodniowy obóz pod namiotem. Nasze spisy są opracowane pod potrzeby dzieci i młodzieży, natomiast są na tyle uniwersalne, że nadadzą się również dla starszych turystów. Zostały wielokrotnie wypróbowane w praktyce, więc proszę uwierzyć, że na weekendowy biwak nie trzeba pięciu par spodni, trzech par butów i dziesięciu koszulek :-)

Aby pobrać spisy ekwipunku proszę kliknąć w odpowiedni obrazek, a następnie w niebieski przycisk "pobierz". Format PDF, wielkość po około 1,5 MB.

ekwipunek_biwakowy ekwipunek_obozowy

Opracował Tomek


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/prowadzenie_domu/ekwipunek_na_oboz_biwak.shtml">EKWIPUNEK NA BIWAK LUB OBÓZ POD NAMIOTEM</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/prowadzenie_domu/ekwipunek_na_oboz_biwak.shtml]EKWIPUNEK NA BIWAK LUB OBÓZ POD NAMIOTEM[/url]


Powrót do:

[Prowadzenie domu] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców