Reklama

Designed by:

POLECANE STRONY

Pulchra.pl - Sklep z kreatywną biżuterią z żywicy. Steampunk oraz zatopione fragmenty roślin.

zrobtosam.net
Serwis nie tylko dla facetów o majsterkowaniu i remontach.

Opus Dei
Jak odnajdywać Boga w życiu codziennym oraz uświęcać się przez wykonywanie pracy zawodowej i obowiązków stanowych? Serwis katolickiej organizacji założonej przez św. Josemarię Escrivę.

Ostatnia Szuflada
Serwis internetowy księdza Stefana Moszoro-Dąbrowskiego. Zawiera: informacje na temat Opus Dei, tematy związane z rodziną, o powołaniu by iść za Chrystusem oddając się całkowicie, o apostolstwie pośród świata, o etyce zawodowej, o wolności, a także o kapłanach diecezjalnych i o klerykach

Msza Święta Wszechczasów
Serwis poświęcony tradycyjnej mszy łacińskiej (przedsoborowej). Zachęcamy do podjęcia wysiłku, aby poznać i pokochać tę liturgię "najpiękniejszą po tej stronie Nieba", jak Mszę świętą Wszechczasów nazwał o. Fryderyk Faber, słynny dziewiętnastowieczny konwertyta z protestantyzmu.

Forum Krzyż
Forum zwolenników tradycyjnej mszy łacińskiej oraz katolicyzmu z zasadami.

wardakowie.pl
Strona jest czymś więcej niż tylko stroną rodzinną Ani i Janusza Wardaków oraz ich dzieci. Za jej pośrednictwem dzielą się z innymi przemyśleniami na temat rodziny, małżeństwa i wychowania dzieci. Warto!

Bogna Białecka
Strona internetowa Bogny Białeckiej - psychologa, autorki książek i licznych artykułów, stałej współpracowniczki Przewodnika Katolickiego, W Drodze, Frondy i Polonia Christiana. Polecamy zwłaszcza arcyciekawe artykuły.

Tole et lege
Księgarnia internetowa wyróżniająca się tym, że każda książka jest w niej starannie dobrana i zrecenzowana. Dzięki temu nie kupujemy kota w worku i jesteśmy pewni, że lektura jest warta naszego czasu. Dodatkowym atutem jest bardzo sympatyczna i wysoce profesjonalna obsługa klienta (naszym zdaniem inne sklepy internetowe powinny brać z Tolle et lege przykład, bo są daleko za nimi).

Molikowo
Kraina książkowych moli, tworzona przez dzieci dla dzieci :-)))

A tak się bawimy! - czyli zabawki napędzane wyobraźnią są lepsze niż napędzane bateriami.

Kwiaty na każdą okazję - Kwiaty z krepiny i bibuły - wiosenne, letnie, doniczkowe i jakie tylko chcesz :-)

Strona o nadziei
Strona Dominiki Krupińskiej dla tych, którzy myśleli, że ich życie już nigdy nie zmieni się na lepsze...

Świetlicowy kramik
Strona Joanny Hoffmann o tym co można z dziećmi robić w świetlicy szkolnej i nie tylko.

Filary życia
Strona Elżbiety Łozińskiej, terapeutki NEST. Poczytaj o miłości, prawdzie, wolności i granicach - czterech filarach na których opiera się dobre życie.

dakowski.pl
Strona o ENERGETYCE ( gł. odnawialnej , poszanowaniu energii,o Kościele ( np. weryfikacja agentów, Ordynacje (JOW!!), ewolucjonizm itp.


Decoupage, masa solna i 1001 drobiazgów
- blog poświęcony decoupage, masie solnej, obrazkom malowanym na szkle i drewnie, ręcznie robionym kartkom okolicznościowym, pracach na drutach i szydełku i...

Beszamel i spółka bez ograniczeń - blog o zwierzakach nie tylko domowych.

Fundacja Akapi - Stypendia twórcze dla utalentowanej młodzieży; Opieka menedżerska nad stypendystami; Wystawy; Plenery; Warsztaty twórcze; Ochrona dóbr kultury i tradycji

Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców