Reklama

Designed by:

THERMOMIX - PRZEPIS NA LODY OWOCOWE

Dietetyczne i zdrowe lody, które mogą jeść bezkarnie dzieci duże i małe nie tylko w małych ilościach. Nie zawierają żadnego tłuszczu ani białek są więc idealne dla osób dbających o linię. Dodatkową ich zaletą jest to, że możemy cieszyć się ich smakiem zaraz po przygotowaniu, bez dodatkowego zamrażania.

Składniki:
 • 100 g cukru
 • 400-500 g zmrożonych owoców
 • 1 banan
 • Do suchego TM wsypać cukier i sproszkować (15 sek. poz. Turbo). Wrzucić mrożone owoce (np. truskawki, jabłka, wiśnie, brzoskwinie) i miksować 20-30 sek. (obr. poz.10). Dodać banan i miksować, pomagając sobie kopystką (20 sek.).

  Lody gotowe do jedzenia natychmiast po zrobieniu.

  Opracowała Kasia


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/kuchnia/thermomix_przepis_na_lody_owocowe.shtml">THERMOMIX - PRZEPIS NA LODY OWOCOWE</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/kuchnia/thermomix_przepis_na_lody_owocowe.shtml]THERMOMIX - PRZEPIS NA LODY OWOCOWE[/url]


  Powrót do:

  [Kuchnia] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców